Wierny czworonóg nieumyślnie zdradza kryjówkę poszukiwanego 21-latka i jego matki

Wierny czworonóg nieumyślnie zdradza kryjówkę poszukiwanego 21-latka i jego matki

Niezwykła sytuacja miała miejsce w trakcie działań podjętych przez funkcjonariuszy policji podczas prowadzonych poszukiwań młodego mężczyzny w wieku 21 lat. Wszystko zaczęło się, kiedy mundurowi zdecydowali się odwiedzić dom poszukiwanego. Tam niemałą niespodzianką dla nich okazało się zachowanie psa, którego entuzjastyczne skoki przy pewnej wersalce wydały się podejrzane. To właśnie dzięki tej zwierzęcej reakcji udało się odkryć ukrywającego się w tym miejscu mężczyznę.

Kolejnym etapem policyjnych czynności było zatrzymanie matki 21-latka. Oba osoby spędzą teraz najbliższe tygodnie w areszcie.

Ale jak doszło do tej sytuacji? Wszystko zaczęło się na jednej z ulic Słupska, gdzie policjanci dostrzegli kobietę, którą już wcześniej mieli okazję widzieć na zdjęciach osób poszukiwanych.

Podczas interwencji potwierdzono tożsamość 45-letniej kobiety i ustalono, że została ona skazana na karę 15 dni pozbawienia wolności ze względu na kradzieże, które wcześniej popełniła.

Zdecydowano się przeprowadzić interwencję u syna zatrzymanej, gdzie doszło do wyżej opisanej sytuacji z psem i wersalką. W ten sposób 21-letni mężczyzna również trafił do aresztu.