W Słupsku trwa Jarmark Wielkanocny

W Słupsku trwa Jarmark Wielkanocny

Wczoraj w Słupsku rozpoczął się Jarmark Wielkanocny, który będzie trwać każdego dnia w godzinach 11:00-17:00 – aż do piątku. W trakcie wydarzenia można zakupić atrakcyjne rękodzieła i kosztować znakomitych specjałów wielkanocnej kuchni. Ponadto, nie brakuje też stoisk z żywnością ekologiczną i kosmetykami naturalnymi.

W Niedzielę Palmową rozpoczął się Jarmark Wielkanocny w Słupsku, który zakończy się o godzinie 17:00 w piątek. Już w pierwszy dzień jarmarku mieszkańcy miasta i okolic mieli okazję do zapoznania się z ofertami Pomorskiego Stowarzyszenia Producentów Produktów Lokalnych i Rękodzieła „WIGOR”, które zdominowały większość imprezy.

Zobacz też, jakie ciekawe atrakcje przygotował Jarmark Wielkanocny w Bielawie, wchodząc na infobielawa.pl.

Wielkanocne ozdoby i żywność naturalna

Natomiast w pozostałych dniach liczba tychże stoisk zostanie ograniczona, a na ich miejsce pojawią się wyroby innych producentów. Wśród dostępnego asortymentu będzie można przebierać w świątecznych stroikach, palmach, zajączkach, kurczaczkach, koszyczkach, obrusach, serwetkach i wielu innych produktach wielkanocnych.

Mało tego, na stoiskach gastronomicznych będzie można zakosztować m.in. domowych pierogów, kiełbasy z grilla, wędlin, sera, pieczywa, słodkich wypieków, miodów i napojów orzeźwiających. Natomiast na miłośników przyrody będą czekać stoiska ekologiczne, gdzie będzie można zakupić kosmetyki naturalne i eko-żywność.

A jeżeli zastanawiasz się, co można robić w Słupsku, sprawdź najwspanialsze atrakcje tego miasta.