W Słupsku odbyły się Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie

W Słupsku odbyły się Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie

W miniony weekend odbyły się Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Słupsku, które traktowane są jako jedna z najważniejszych imprez handlowych w okolicy. Targi w Słupsku od lat cieszą się wielką popularnością i przyciągają do siebie wielu zainteresowanych klientów. Jest to doskonała okazja, aby w jednym miejscu zakupić wysokiej jakości produkty od różnych dostawców.

Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie otwarte były w dniach 25 i 26 września na parkingu przy Parku Wodnym „Trzy Fale”. Organizatorem imprezy był Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Słupskie targi mają na swoim koncie już wiele lat i co roku odbywają się zarówno jesienią, jak i na wiosnę. Wyjątkiem był oczywiście okres pandemii, który uniemożliwił odbycie się trzech takich imprez.

Na tegorocznych Targach Ogrodniczo-Pszczelarskich nic się nie zmieniło, oprócz lokalizacji. Tym razem imprezę przeniesiono na ul. Grunwaldzką przed Park Wodny „Trzy Fale”, który po raz pierwszy gościł handlarzy na swoim parkingu. Wcześniej targi odbywały się w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych przy ul. Bałtyckiej.

Podczas targów można było przebierać w obszernym asortymencie drzewek ozdobnych, krzewów dekoracyjnych i owocowych, a także rozmaitych gatunkach cebulek kwiatowych. Rozstawiono również stoiska z owocami i warzywami, wędlinami i mięsem, a także ze świeżym pieczywem i wyrobami pszczelimi. Nie zapomniano również o osobach szukających nowych rozwiązań w dziedzinie sprzętu ogrodniczego.