Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 162 – samochód uderzył w drzewo

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 162 – samochód uderzył w drzewo

W piątkowe popołudnie, około godziny 15:30, na drodze wojewódzkiej numer 162 nieopodal miejscowości Gościno (powiat kołobrzeski), doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego.

Z niewyjaśnionych jeszcze okoliczności, 33-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego, prowadzący pojazd osobowy stracił panowanie nad samochodem. Jego auto wypadło z jezdni i z impetem uderzyło w drzewo. W rezultacie brutalnego zderzenia kierowca poniósł natychmiastową śmierć na miejscu.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościnie, którzy przybyli na miejsce tragedii, opisują sytuację na swoim profilu na Facebooku. Z relacji wynika, że napotkali samochód, który dachem wpadł w drzewo. Po stabilizacji i zabezpieczeniu wraku przystąpili do procedury rozcinania karoserii przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Niestety, po dostaniu się do wnętrza samochodu musieli zaprzestać działań ratowniczych ze względu na stan mężczyzny. Dodatkowo przeszukano resztki pojazdu, aby sprawdzić czy kierowca nie miał ze sobą innych pasażerów. Niestety podjęte działania nie przyniosły rezultatów – kierowca zmarł na miejscu.

Na prośbę prokuratora, po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych, ciało poszkodowanego zostało usunięte z rozbitego samochodu. W trakcie prac służb droga DW162 była całkowicie zablokowana dla ruchu.