Strongmeni pojawią się na zawodach w Słupsku już 24 lipca

Strongmeni pojawią się na zawodach w Słupsku już 24 lipca

Mieszkańcy Słupska będą mogli na żywo pasjonować i emocjonować się zawodami Pucharu Polski Strong Man, które odbędą się już 24 lipca na placu Zwycięstwa. Z zapowiedzi wynika, że na zawodach pojawią się wszyscy czołowi strongmeni obecnych czasów. Możemy więc przygotować się na wyjątkowe emocje, które zapewnią najlepsi i najsilniejsi zawodnicy z całej Polski.

Dodatkowe atrakcje dla zgromadzonych

Osoby, które zdecydują się pojawić na placu Zwycięstwa w Słupsku będą mogli nie tylko podziwiać najsilniejszych Polaków w rozmaitych konkurencjach. Dla zgromadzonych przygotowana zostanie także specjalna strefa „Strong Family”, gdzie obserwatorzy oraz zgromadzeni będą mogli wziąć również udział w licznych konkurencjach. Taka atrakcja na pewno zapewnia dodatkowego smaczku całemu wydarzeniu. Organizatorzy liczą, że na zawodach Pucharu Polski Strong Man w Słupsku pojawi się naprawdę spora publiczność.

Wśród konkurencji przygotowanych dla publiczności oraz zgromadzonych będą m.in. wyciskanie belki, przetaczanie opony oraz wiele więcej. Wszyscy chętni będą musieli zapisać się do uczestnictwa podczas trwania imprezy.

Sędzią zawodów będzie Mariusz Pudzianowski

Znane osobistości ze świata Strong Man będzie można podziwiać nie tylko podczas licznych konkurencji. Otóż jednym z sędziów sobotnich zawodów 24 lipca będzie również Mariusz Pudzianowski. Prawdziwej legendy sportów siłowych Strong Man oraz MMA w Polsce raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Miejmy nadzieję, że tego dnia dopiszą warunki atmosferyczne. Słoneczna pogoda na pewno umili czas spędzony podczas oglądania rywalizacji najsilniejszych ludzi z Polski.