Śmiertelny wypadek na trasie Damnica – Damno. Nie żyje 36-letni kierowca

Śmiertelny wypadek na trasie Damnica – Damno. Nie żyje 36-letni kierowca

W ubiegłą niedzielę funkcjonariusze słupskiej policji zostali wezwani do tragicznego wypadku, do jakiego doszło na trasie pomiędzy Damnicą a Damnem. 36-latek wjechał na czołowe zderzenie z toyotą, ponosząc śmierć na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii.

Dnia 15 maja około godziny 11:30 na trasie pomiędzy miejscowościami Damnica i Damno (pow. słupski) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. 36-letni kierowca samochodu osobowego marki Alfa Romeo w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu – prosto na czołowe zderzenie z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą. Za kierownicą toyoty siedział 67-letni mężczyzna.

Dla wszystkich, którzy wybierają się w pomorskie regiony na wycieczkę z rodziną, przygotowaliśmy listę najciekawszych miejsc do odwiedzenia w Słupsku.

Kierowca Alfa Romeo zginął na miejscu

W wyniku tragicznego zderzenia kierowca Alfa Romeo poniósł śmierć na miejscu wypadku. Natomiast 67-letni kierowca toyoty został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Policja zakończyła oględziny miejsca wypadku i zgromadziła materiał dowodowy. W związku z tym teraz – na podstawie zebranych materiałów – mundurowi będą dokładnie ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje też do kierowców, aby zachowywali ostrożność na drogach, szczególnie po zmroku i podczas kiepskich warunków atmosferycznych.

A tutaj piszemy o wypadku śmiertelnym w Ostrowie Wielkopolskim.