Przedmiot przypominający granat na stacji w Słupsku

Przedmiot przypominający granat na stacji w Słupsku

 W czwartkowy poranek, około godziny 6:30 były funkcjonariusz Policji w Słupsku zauważył na jednej ze stacji paliw przedmiot przypominający granat. Z miejsca ewakuowano wszystkich obecnych oraz wezwano odpowiednie służby. Kilka godzin później wpłynęła informacja o podobnym znalezisku w izbie wytrzeźwień. 

W czwartek 22 grudnia były funkcjonariusz policji w Słupsku, podczas zakupów na stacji benzynowej przy ulicy Gdańskiej, zauważył podejrzanie wyglądający przedmiot. Obok pozostawionej z niewyjaśnionych dotąd okoliczności torbie, leżał obiekt przypominający granat. Na miejsce wezwano służby, ewakuowano pracowników oraz osoby znajdujące się w pobliżu stacji. Policja wyznaczyła strefę bezpieczeństwa na terenie stacji oraz zabezpieczyła teren prowadzonych działań. 

Służby aktualnie badają wszelkie okoliczności zdarzenia w Słupsku. Znalezisko zostanie także poddane sprawdzeniu przez pirotechników. 

Około godziny 11:00 do Komisariatu Policji w Słupsku wpłynęło kolejne zgłoszenie o podejrzanym przedmiocie, który również przypominał granat. Znaleziony został przy ulicy Gdyńskiej w budynku Izby Wytrzeźwień. Nie wiadomo jeszcze czym są pozostawione przedmioty oraz czy stwarzają zagrożenie.