Przebudowa w Słupsku: zmiany dla kierowców i komunikacji miejskiej

Przebudowa w Słupsku: zmiany dla kierowców i komunikacji miejskiej

W związku z realizacją kolejnych faz remontu na ulicy Armii Krajowej oraz budową nowego ronda na ulicy Bałtyckiej, Zarząd Infrastruktury Miejskiej (ZIM) w Słupsku wprowadza objazdy dla kierowców. Zmiany wejdą w życie jutro, 20 września.

Znaczne modyfikacje czekają użytkowników drogi na ulicy Bałtyckiej. Wraz z postępem prac nad budową ronda, fragment drogi na poziomie skrzyżowania z ulicą Morską będzie nieprzejezdny przez około miesiąc w obie strony. ZIM ustalił dwie trasy objazdowe dla kierowców:

dla pojazdów o wysokości przekraczającej 3,2 metra – trasą przez ulice Portową, Wernera, Braci Staniuków, Grunwaldzką, Sobieskiego, 3 Maja, Wolności i Kopernika;

dla pojazdów o wysokości nie przekraczającej 3,2 metra – trasą przez ulice Portową, Wernera, Braci Staniuków, Grunwaldzką, Poniatowskiego oraz Kopernika.

Od poranka 20 września zmieni się też trasa kilku linii autobusowych słupskiej komunikacji miejskiej. Związane jest to nie tylko z budową ronda na ulicy Bałtyckiej, ale także z ciągłymi pracami remontowymi na ulicy Armii Krajowej.