Namalował na budynku komendy wulgarny napis. Odpowie za zniszczenie mienia

Namalował na budynku komendy wulgarny napis. Odpowie za zniszczenie mienia

Policjanci ze Słupska zatrzymali 27-latka, który namalował na budynku Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wulgarny napis. Zauważony został na monitoringu, po czym funkcjonariusze wybiegli za nim i po krótkim pościgu był już w ich rękach. Mężczyzna odpowie teraz za zniszczenie mienia.

W ubiegłym tygodniu 26 stycznia w godzinach wieczornych dyżurny pełniący służbę na stanowisku kierowania, zauważył na monitoringu mężczyznę. Wszystko wskazywało na to, że wszedł on nieupoważniony na teren Komendy Miejskiej Policji w Słupsku i zaczął malować sprayem na jednym z budynków. Dyżurni poinformowali o tym patrole, które pełniły służbę. Okazało się jednak, że mężczyzna kończy swoje dzieło i podejmuję próbę oddalenia się z jednostki. Dwaj dyżurni długo się nie zastanawiając, wybiegli za chuliganem i po krótkim pościgu udało im się go zatrzymać.

Podczas prowadzonych czynności ustalono, że 27-latek odpowiedzialny jest również za niestosowne napisy pozostawione na Szkole Policji w Słupsku. Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.