Gmina Kępice: Dwie osoby martwe w domu nad jeziorem. Policja podejrzewa, że doszło do morderstwa i samobójstwa

Gmina Kępice: Dwie osoby martwe w domu nad jeziorem. Policja podejrzewa, że doszło do morderstwa i samobójstwa

Dnia 25 czerwca w gminie Kępice dokonano szokującego odkrycia, podczas którego znaleziono ciała dwóch osób w domku nad jeziorem. Funkcjonariusze ustalili, że zmarłe osoby to małżeństwo – 56-letnia kobieta i 57-letni mężczyzna. Dochodzenie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Miastku we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku.

Do tragicznego znaleziska doszło w minioną sobotę w domku nad jeziorem w gminie Kępice (pow. słupski), gdzie funkcjonariusze natrafili na ciała dwóch osób. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Miastku gdańscy policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, a także ciała ofiar, które zostały przewiezione do prosektorium w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich

Jak informuje prokurator Michał Krzemianowski z Prokuratury Rejonowej w Miastku, w sprawie zebrano już materiał dowodowy i przesłuchano wszystkich świadków. Niewykluczone też, że do tragedii mogły przyczynić się osoby trzecie. Odnalezione martwe osoby to 56-letnia małżonka i 57-letni małżonek. Jak na tę chwilę prokuratura skłania się ku temu, że jedna z osób została zamordowana, a następnie druga popełniła samobójstwo.

Prokurator dodaje, że więcej światła na całą sytuację powinna rzucić zaplanowana już sekcja zwłok, która odbędzie się w najbliższych dniach.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, koniecznie sprawdź nagłówek – syn podejrzany o brutalne zabicie matki w Bytomiu.