Beata Pawlicka o kontrowersjach dotyczących parkingu miejskiego

Beata Pawlicka o kontrowersjach dotyczących parkingu miejskiego

Podczas dzisiejszej rozmowy w Studiu Słupsk, gościem była Beata Pawlicka, pełniąca funkcję dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta w Słupsku. W trakcie spotkania poruszała wiele tematów, między innymi dyskutowała na temat kontrowersji związanych z parkowaniem przy miejskim żłobku oraz omówiła działalność wydziału zdrowia miejskiego ratusza.

Pawlicka podniosła kwestię intensywnych debat toczących się w Słupsku dotyczących planowanej likwidacji części parku usytuowanego przy ulicy Mikołajskiej. Miejscowe władze zamierzają przekształcić wyznaczoną część tego terenu zielonego w dodatkowe parkingi, które są niezwykle potrzebne w centrum miasta. Ta planowana inwestycja obejmuje stworzenie 29 miejsc parkingowych, wyposażonych w oświetlenie oraz ogrodzenie.

Beata Pawlicka, będąca dyrektorką Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Słupsku, przyznała, że znalezienie zadowalającego wszystkich kompromisu w tej kwestii może być wyzwaniem. Jednak zdaniem Pawlickiej, omawiana inwestycja jest absolutnie konieczna, a dodatkowo zwiększy poziom komfortu dla rodziców korzystających z usług żłobka miejskiego.