Atrakcje Słupska: Skatepark

Atrakcje Słupska: Skatepark

Słupsk dysponuje szeroką gamą zabytków i atrakcji turystycznych, które co roku oblegane są przez rzesze odwiedzających. Jednak warto też dodać, że oprócz obiektów do zwiedzania to piękne miasto oferuje też wiele rozrywek, które mogą nie tylko uprzyjemnić nam czas, ale także zapewnić świetne korzyści na świeżym powietrzu.

Jednym z takich obiektów jest słupski skatepark, gdzie każdego dnia pojawia się wielu miłośników jazdy na rolkach i desce. Skatepark znajduje się przy ul. Małcużyńskiego w Słupsku i prawdę mówiąc, nie może narzekać na brak zainteresowania. Codziennie pojawia się tutaj wiele młodzieży, która szlifuje swoje skaterskie umiejętności i spędza miło czas w towarzystwie swoich przyjaciół.

Skatepark w Słupsku nie może narzekać na brak uwagi szczególnie w okresie letnim, kiedy na przeszkodach, rampach i innych konstrukcjach do jazdy wyczynowej aż roi się od rolkarzy i skaterów. A z racji tego, że skatepark odznacza się rewelacyjnym zestawem atrakcji, z obiektu bardzo chętnie korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Możesz też sprawdzić, jak przebiegają prace nad skateparkiem w Chełmnie.

Skatepark domem dla rolek, deskorolek, hulajnóg i BMX-ów

Należy też dorzucić, że Skatepark przystosowany jest nie tylko dla rolek i deskorolek. Jest także znakomitym miejscem dla miłośników jazdy na hulajnodze i użytkowników BMX-ów wyczynowych. Z tego względu niejednokrotnie można tutaj zobaczyć wspaniałe popisy wyczynowych rowerzystów, którzy potrafią zaimponować swoją dwukołową akrobatyką i unikalnymi trickami.

Na terenie obiektu można znaleźć wiele wymagających przeszkód, które skutecznie przetestują nasze umiejętności. Można korzystać z takich konstrukcji do tricków jak grindboxy, quartery, banki i schodki, a także trzy różne raile – small rail, medium rail i hand rail.

Wstęp do Skateparku przy ul. Witolda Małcużyńskiego w Słupsku jest bezpłatny.

A tutaj zapoznasz się z najlepszymi atrakcjami Słupska.