Zestaw klocków Paczkomat – oryginalny prezent dla dziecka i nie tylko

Zestaw klocków Paczkomat – oryginalny prezent dla dziecka i nie tylko

Zestaw klocków Paczkomat to ciekawy pomysł na prezent z różnych okazji. Dlaczego warto wręczyć go maluchowi na urodziny, święta czy Dzień Dziecka? Jednym z powodów jest to, że zabawka gwarantuje nie tylko rozrywkę, ale i rozwój. Dowiedz się więcej o klockach Out Of The Box!

Zestaw klocków Paczkomat – gdzie kupić?

Zestaw klocków Paczkomat to oryginalna zabawka, którą można znaleźć i zakupić wyłącznie na stronie internetowej sklepu Out Of The Box, czyli oficjalnego punktu sprzedaży gadżetów firmy InPost.

Na wirtualnych półkach Out Of The Box znajdują się również inne artykuły z wielu kategorii. Fani InPost mogą zakupić tam m.in. ubrania, outdoorowe niezbędniki czy akcesoria do domu i ogrodu. Jednak to właśnie zabawki dla dzieci, a w szczególności klocki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dlaczego warto wybrać zestaw klocków Paczkomat na prezent?

Zestaw klocków Paczkomat to świetny pomysł na prezent na Dzień Dziecka, urodziny, święta czy inną okazję. Dlaczego warto kupić najmłodszym właśnie tę zabawkę?

Klocki Out Of The Box są bardzo oryginalne, ponieważ umożliwiają budowanie nietypowych konstrukcji. W końcu żaden inny producent nie ma w swojej ofercie zestawu, który po złożeniu tworzy maszynę Paczkomat InPost. Dzięki temu można wzbudzić zainteresowanie dziecka i zachęcić je do zajmującej zabawy w doręczyciela przesyłek.

Wybór niesztampowych klocków nie tylko zaciekawi malucha, ale również zmniejszy ryzyko zdublowania prezentów, czyli podarowania kolejnego wozu strażackiego, koparki, dźwigu czy wyścigówki.

Dodatkową zaletą zestawów Out Of The Box jest to, że są one wytwarzane przez sprawdzonego i doświadczonego producenta w branży zabawkowej. Zestaw Paczkomat, stworzony przez COBI, wyróżnia wysoka jakość i trwałość. Dzięki temu układanka może służyć dzieciom oraz cieszyć najmłodszych przez długi czas, a przy tym klocki nie uszkodzą się podczas składania.

Należy wspomnieć też o tym, że wszystkie klocki Out Of The Box są uniwersalne i możliwe do łączenia między zestawami. Pozwala to na tworzenie jeszcze ciekawszych budowli oraz silniejsze angażowanie dziecka.

Klocki Out Of The Box – dla dzieci i nie tylko!

Zestawy klocków Out Of The Box mają większy wpływ na rozwój dziecka, niż mogłoby się wydawać. Warto wiedzieć, że budowanie konstrukcji przynosi pozytywne skutki na wielu płaszczyznach. Zabawa z klockami korzystnie oddziałuje m.in. na kształtowanie się motoryki małej. Mowa tu o zdolnościach manualnych, czyli ruchach rąk, dłoni oraz palców.

Układanki rozwijają koordynację ruchowo-wzrokową malucha. W końcu dziecko musi odpowiednio dopasować klocek do klocka, bo inaczej z tej radosnej twórczości nie powstanie żadna konstrukcja. Chęć zbudowania określonych kształtów sprawia, że maluchy ćwiczą zdolności logicznego myślenia.

Przy okazji składania klocków uruchamia się także wyobraźnia, dzięki której zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Pracuje ona nie tylko u najmłodszych, ale również u starszych. W końcu dorośli też mogą świetnie bawić się przy układaniu zestawów samodzielnie lub ze swoimi pociechami!