Zatrzymano mężczyznę, który przechowywał marihuanę w słoikach 

Zatrzymano mężczyznę, który przechowywał marihuanę w słoikach 

W miniony weekend policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swojej piwnicy przechowywał słoiki po przetworach wypełnione marihuaną. 45-latek z Dębnicy Kaszubskiej odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Funkcjonariusze policji z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji I w Słupsku zostali wezwani w miniony weekend w sprawie zakłócania spokoju przed jednym z bloków. Po przeprowadzonych czynnościach interwencyjnych udali się do piwnicy, w której zauważyli zapalone światło, żeby sprawdzić, czy nie dochodzi włamania. Zastany w miejscu mężczyzna nerwowo ukrywał jakieś przedmioty, które okazały się słoikami wypełnionymi marihuaną. 

W piwnicy zabezpieczono ślady i przeprowadzono oględziny przez policyjnego technika. Przeszukano również miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie w kartonach znaleziono kolejne narkotyki. Łącznie zabezpieczono i przekazano do dalszych badań ponad 400 gramów marihuany.  

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.