Rozpoczęcie kampanii Komitetu Wyborczego Wyborców „Słupsk Wspólnie” do Rady Miasta Słupska

Rozpoczęcie kampanii Komitetu Wyborczego Wyborców „Słupsk Wspólnie” do Rady Miasta Słupska

W niedaleką sobotę, Komitet Wyborczy Wyborców o nazwie „Słupsk Wspólnie” publicznie prezentował swoją listę kandydatów do Rady Miasta Słupska. Głównym celem Komitetu jest zdobycie miejsca w Radzie Miasta we wszystkich dostępnych okręgach wyborczych.

Spotkanie rozpoczął Adam Sędziński, lider „Słupsk Wspólnie”, który jest także kandydatem tej grupy na prezydenta Słupska. Z optymizmem wyraził nadzieję, że 7 kwietnia będą mogli świętować wysoki wynik wyborczy. Podkreślił, że nazwa ich komitetu nie jest przypadkowa, bowiem symbolizuje to, co dla nich najważniejsze – silną jedność i współpracę.

Sędziński podczas spotkania zwrócił uwagę na program swojego komitetu oraz swój własny program jako kandydata na prezydenta. Ważnym elementem jego przekazu było zaznaczenie, że ani on sam, ani inni kandydaci „Słupsk Wspólnie” nie są powiązani z jakąkolwiek opcją polityczną.

Przywoływał swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe, które obejmowało pracę w różnorodnych zawodach oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Podkreślił, że przez ostatnie 16 lat zaznajomił się z działaniem samorządu od podszewki, co pozwoliło mu na zrozumienie mechanizmów rządzących tym obszarem. Wyraził przekonanie, że dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu jest w stanie zrealizować program wyborczy swojego komitetu. Decyzję o kandydowaniu na prezydenta uzasadniał głęboką wiarą w to, że każdy mieszkaniec Słupska zasługuje na więcej od miasta, niż obecnie otrzymuje. Sędziński marzy o tym, aby Słupsk stało się bardziej otwarte i przyjazne dla mieszkańców.