Parking Gdańsk – płatna opcja dla ceniących komfort

Parking Gdańsk – płatna opcja dla ceniących komfort

Problemy z zaparkowaniem samochodu w centrum Gdańska sprawiły, że coraz więcej osób było zainteresowanych płatnymi parkingami w dobrej cenie. Interparking w Gdańsku to miejsce zlokalizowane niedaleko Dworca Głównego Gdańsk, które cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych.

Płatny parking w centrum Gdańska – ciekawa propozycja dla każdego

Osoby pracujące w centrum miasta wielokrotnie spotkały się z problemem znalezienia wolnego stanowiska parkingowego w pobliżu miejsca pracy. Coraz więcej pracowników wybiera parking Gdańsk Centrum od Interparking, czyli opcję płatnego zaparkowania samochodu w bezpiecznym miejscu i w atrakcyjnej cenie. Obsłudze parkingu zależy na tym, aby każdy mógł sobie pozwolić na taką komfortową opcję, dlatego ceny parkingu nie są wygórowane. Już za 30 złotych możesz zostawić samochód na stanowisku parkingowym na cały dzień, a przy rezerwacji online nawet za 25 złotych. Pracujący w centrum Gdańska docenili też możliwość wykupienia abonamentu, który daje im miejsce parkingowe opłacone z góry na cały miesiąc. W takim przypadku nie trzeba martwić się o znalezienie postoju i tracić czasu na szukanie wolnego miejsca, ponieważ będzie ono przygotowane i zawsze wolne, gdy tego potrzebujesz.

Parking w Gdańsku dla turystów

Z oferty płatnego parkingu w centrum Gdańska korzystają także turyści, i to nie tylko ci, którym zależy na zwiedzeniu wyłącznie miasta. Parking znajduje się w pobliżu dworca i kolejki miejskiej, jeżdżącej przez całe Trójmiasto. Jeżeli zależy Ci na zwiedzeniu całego obszaru, możesz zostawić samochód na parkingu na kilka godzin lub kilka dni, a dalej ruszyć w trasę wygodną komunikacją miejską. Parking oferuje aż 200 miejsc postojowych. Na miejscu znajdują się kasy samoobsługowe, w których wygodnie można zapłacić za postój. Obiekt otwarty jest przez całą dobę 24/7, co znaczy, że możesz parkować, nawet gdy podróżujesz lub pracujesz nocą.