Krystian Wiśniewski przegrywa z Michałem Guzikiem na gali Armia Fight Night 12

Krystian Wiśniewski przegrywa z Michałem Guzikiem na gali Armia Fight Night 12

Była to ciężka i niestety nieudana noc dla wychowanka Słupska, Krystiana Wiśniewskiego, który przegrał swoją walkę na gali Armia Fight Night 12. Został pokonany przez Michała Guzika, który zdobył zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. Natomiast w walce wieczoru Jacek Bednorz pokonał Łukasza Stanka.

12 edycja gali Armia Fight Night, w której udział wzięło 20 zawodników, odbyła się 26 lutego w Gliwicach. Gala rozpoczęła się o godzinie 20:00, oferując kibicom świetną rozrywkę w postaci 10 pojedynków wewnątrz bezlitosnej klatki.

Sobotnia gala w Gliwicach nie była jednak zbyt sprzyjająca dla słupszczanina – Krystiana Wiśniewskiego, który przegrał walkę z Michałem Guzikiem. Sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Guzika. Gala Armia Fight Night 12 to już druga profesjonalna walka Wiśniewskiego w świecie mieszanych sztuk walki.

Druga zawodowa walka Wiśniewskiego

Mieszkaniec Słupska swoje pierwsze starcie zawodowe stoczył na gali Runda X: DWM Fight Night, która odbyła się w czerwcu zeszłego roku. To właśnie wtedy Wiśniewski pokonał Kacpra Ciemnego, wygrywając przez duszenie już w pierwszej rundzie. Warto również zaznaczyć, że Krystian Wiśniewski ma na swoim koncie 16 walk amatorskich, z których przegrał tylko jedną.

Natomiast w walce wieczoru Łukasz Stanek przegrał z Jackiem Bednorzem. Galę Armia Fight Night 12 można było obejrzeć na TVP Sport, a także w Internecie na stronie sport.tvp.pl.

A tutaj przeczytasz o nowej organizacji MMA w Polsce.