Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna. Wybierz Słupsk, by być jeszcze piękniejszym

Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna. Wybierz Słupsk, by być jeszcze piękniejszym

Obecnie panuje kult młodości i trudno się z nim nie zgodzić. W końcu każdy z nas niezależnie od wieku chce się dobrze prezentować. Jednak niedoskonałości na skórze, zmarszczki czy krzywe uzębienie znacząco to utrudniają. Na szczęście można skorzystać z dobrodziejstw jakie daje medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna w Słupsku.

Piękny uśmiech na wyciągnięcie ręki

Jesteśmy oceniani przez pryzmat wyglądu i to fakt niezaprzeczalny. Podczas rozmowy z drugą osobą często przysłowiowe pierwsze wrażenie robią zęby. Niestety nie zawsze te zęby dobrze się prezentują, a to bywa powodem dużych kompleksów. Tego faktu absolutnie nie należy akceptować, lecz trzeba podjąć odpowiednie kroki i działania, które poprawią stan naszych zębów. Jeżeli są zdrowe, jednak żółte i pełne przebarwień, to warto zdecydować się na wybielenie. Tutaj lekarz dobierze optymalną metodę, dzięki której efekt będzie widoczny przez długi czas, a przy tym nie dojdzie do uszkodzeń szkliwa. Oczywiście czasami samo wybielenie to za mało. Wynika to z faktu, że zęby są nierówne, mają niewłaściwy kształt, a przy tym są po leczeniu kanałowym czy mają odsłonięte szyjki. W takim przypadku należy podjąć inne działania i zdecydować się na licówki. Stomatologia estetyczna w Słupsku obejmuje możliwość wykonania licówek z żywicy lub porcelanowych. Dzięki nim można łatwo i szybko skorygować położenie zęba, a nawet poprawić jego niewielkie odchylenia czy rotacje. Pozwalają one także na leczenie złamanych zębów, a przy tym są wykorzystywane w leczeniu anomalii anatomicznych. Jedno jest pewne. Dzięki nim można cieszyć się naprawdę pięknym uśmiechem, który będzie robić najlepsze wrażenie. W ten prosty sposób można także pozbyć się kompleksów i zyskać dużo pewności siebie. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że piękny uśmiech jest niezbędny także podczas pracy z klientem. Mając go jesteśmy lepiej odbierani, a przy tym zwyczajnie prezentujemy się lepiej.

Medycyna estetyczna pozwoli Ci odjąć sobie co najmniej 10 lat

Medycyna estetyczna w Słupsku to nie tyko możliwość zyskania promiennego wyglądu, ale także skorygowania rysów twarzy czy pozbycia się zmarszczek. Wielu z nas narzeka na wygląd twarzy. Nie lubi swoich kurzych łapek czy też zmarszczek wokół ust czy nad nosem. Sprawiają one iż nasza twarz wygląda mniej sympatycznie, zaś my zyskujemy 10 dodatkowych lat. Na szczęście tak wcale nie musi być. Wystarczy tylko skorzystać z oferty medycyny estetycznej. Do wyboru jest wiele zabiegów dzięki którym można zyskać jędrną cerę, a przy tym odjąć sobie minimum 10 lat. Warto pamiętać, że wbrew pozorom z medycyny estetycznej powinny korzystać nawet osoby po 18 roku życia. Dzięki niemu można zrewitalizować skórę i dodać jej świeżości, a także nawilżyć. Jak wiadomo środowisko, w którym żyjemy, liczne zanieczyszczenia nie sprzyjają promiennemu wyglądowi skóry, co odbija się na jej wyglądzie już u osób w młodym dorosłym wieku. W przypadku osób 30+ kwas hialuronowy zapobiega procesom starzenia się, a przy tym pobudza procesy naprawcze. Dla osób 40+ może stanowić nieinwazyjny lifting twarzy, a w przypadku jeszcze starszych wypełnić głębsze zmarszczki i intensywnie wymodelować twarz. Oczywiście można zdecydować się także na botoks, który może być uzupełnieniem dla zabiegów kwasem hialuronowym. Odpowiednio wykonany zabieg zniweluje zmarszczki mimiczne, a jednocześnie nie spowoduje efektu maski. Dostępna jest także mezoterapia, która poprawia napięcie skóry, zapewnia jej większą elastyczność, a nawet niweluje cienie pod oczami, czy rozjaśnia blizny.